;

Atlete Per Meshkuj

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Adesa Shoes Gjendja: Ne Stok

  • Atlete per meshkuj Adidas, me shirita te bardhe anash, material shume i mire, teper praktike...Vijne ne 2 ngjyra: blu dhe te zeza
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Atlete per meshkuj Adidas, me shirita te bardhe anash, material shume i mire, teper praktike...Vijne ne 2 ngjyra: blu dhe te zeza

Adesa Shoes

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.