;

Atlete Uniseks

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Adesa Shoes Gjendja: Ne Stok

  • Atlete Adidas, me shirita anash, teper praktike dhe komode...Vijne ne disa ngjyra si: te bardha, te zeza, gri, nuanca te jeshiles
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Atlete Adidas, me shirita anash, teper praktike dhe komode...Vijne ne disa ngjyra si: te bardha, te zeza, gri, nuanca te jeshiles

Adesa Shoes

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.