;

Atlete Per Femra

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Adesa Shoes Gjendja: Ne Stok

  • Atelete te bardha per femra, Adidas, me pjese te zeze, shume praktike dhe comode
Sasia
Raporto

Kodi: #20604

Kategori:Kepuce & Canta, Këpucë femra, Atlete

Kontakt

Shperndaje

Atelete te bardha per femra, Adidas, me pjese te zeze, shume praktike dhe comode

Adesa Shoes

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.