;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Style Man Gjendja: Ne Stok

  • Bluze me menge te shkurtra per meshkuj, Tommy Jeans, ngjyre blu, mjaft komode dhe praktike
Sasia
Raporto

Kodi: #20582

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze me menge te shkurtra per meshkuj, Tommy Jeans, ngjyre blu, mjaft komode dhe praktike

Style Man

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.