;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Style Man Gjendja: Ne Stok

  • Bluza me menge te shkurtra per meshkuj, pambuk dhe lehtesisht te kombinueshme...Vijne ne 6 ngjyra: e zeze, nuancat e bluse, e kalter, e bardhe dhe jeshile
Sasia
Raporto

Kodi: #20581

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluza me menge te shkurtra per meshkuj, pambuk dhe lehtesisht te kombinueshme...Vijne ne 6 ngjyra: e zeze, nuancat e bluse, e kalter, e bardhe dhe jeshile

Style Man

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.