;

Antene e brendshme dixhitale

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Antene e brendshme dixhitale per kapje te shume kanaleve televizive
Sasia
Raporto

Kodi: #19892

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Reciver

Kontakt

Shperndaje

Antene e brendshme dixhitale per kapje te shume kanaleve televizive

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.