;

Aparat tensioni

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat tensioni me zhive Bokang mercury sphygmomanometer Model No. BK1001 Scale grading 2mmHg Measurement range 0-300mmHg Measurement precision +/- 3mmHg Case Aluminum I.D.of glass tube 2.2+-0.1 Cuff 023 nylon/cotton cuff 51*14cm or 48*147cm Bladder PVC/LATEX bladder with two tube Bulb PVC/LATEX bulb with both valves
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat tensioni me zhive Bokang mercury sphygmomanometer Model No. BK1001 Scale grading 2mmHg Measurement range 0-300mmHg Measurement precision +/- 3mmHg Case Aluminum I.D.of glass tube 2.2+-0.1 Cuff 023 nylon/cotton cuff 51*14cm or 48*147cm Bladder PVC/LATEX bladder with two tube Bulb PVC/LATEX bulb with both valves

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.