;

Bio Oil 200ml

(0 Vleresime)

3,500 Lekë

Shitesi: Perfect Silhouette Gjendja: Ne Stok

  • Bio Oil është vaj më i mirë në tregun botëror kundër strijave, ekzemave dhe problemeve të tjera me lëkurën! Best Seller ne 23 Shtete! Vaji me cilesor per te: Ulur mundesine e strijave pergjate shtatzanise. Zbehur shenjat e strijave te pas lindjes. Zbehur shenjat e strijave te pas renies se peshes trupore. Zbehur shenjat e mbetura nga operacionet ose lendimet. Zbutur maksimalisht shenjat nga aknet. Zbehur shenjat e mbetura pas gervishtjeve. Zbutur ashpersine e lekures ne berryle apo gjunje. Balancuar ngjyren e njollave te lekures. Ushqyer lekuren e dehidratuar dhe moshuar. Perthithet menjehere nga lekura pa pasur nevoje per larje. I rekomanduar per ata qe vuajne nga psoriasis. Rekomandohet te aplikohet 2 here ne dite per te gjitha ceshtjet e lekures, pervec fytyres. Aplikimi ne fytyre per shenjat e akneve behet 1 here ne dite, me pambuk, 30min perpara gjumit. Eshte produkti me i perdorur nga njerezit e famshem te Hollywoodit, per riparimin e lekures.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bio Oil është vaj më i mirë në tregun botëror kundër strijave, ekzemave dhe problemeve të tjera me lëkurën! Best Seller ne 23 Shtete! Vaji me cilesor per te: Ulur mundesine e strijave pergjate shtatzanise. Zbehur shenjat e strijave te pas lindjes. Zbehur shenjat e strijave te pas renies se peshes trupore. Zbehur shenjat e mbetura nga operacionet ose lendimet. Zbutur maksimalisht shenjat nga aknet. Zbehur shenjat e mbetura pas gervishtjeve. Zbutur ashpersine e lekures ne berryle apo gjunje. Balancuar ngjyren e njollave te lekures. Ushqyer lekuren e dehidratuar dhe moshuar. Perthithet menjehere nga lekura pa pasur nevoje per larje. I rekomanduar per ata qe vuajne nga psoriasis. Rekomandohet te aplikohet 2 here ne dite per te gjitha ceshtjet e lekures, pervec fytyres. Aplikimi ne fytyre per shenjat e akneve behet 1 here ne dite, me pambuk, 30min perpara gjumit. Eshte produkti me i perdorur nga njerezit e famshem te Hollywoodit, per riparimin e lekures.

Perfect Silhouette

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.