;

Biciklete me 3 Rrota

(0 Vleresime)

9,990 Lekë

Shitesi: Toy World Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete me 3 rrota me tende e cila mund te perdoret dhe si karroce qe shtyhet nga prindi. E cmontueshme dhe me perdorime te ndryshme. mosha 1 - 6 vjec
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete me 3 rrota me tende e cila mund te perdoret dhe si karroce qe shtyhet nga prindi. E cmontueshme dhe me perdorime te ndryshme. mosha 1 - 6 vjec

Toy World

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.