;

Biciklete Per Vajza

(0 Vleresime)

7,000 Lekë

Shitesi: Toy World Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete roze me lule per vajza, me shporte dhe rrota 12 inch me disqe alumini. rrotat e vogla me drite, mosha 2 - 6 vjec
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete roze me lule per vajza, me shporte dhe rrota 12 inch me disqe alumini. rrotat e vogla me drite, mosha 2 - 6 vjec

Toy World

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.