;

Bluze Me Jake Per Meshkuj

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Ajsi Butik Gjendja: Ne Stok

  • Bluze serjoze me jake ngjyre blu per meshkuj, masa S,M,L
Sasia
Raporto

Kodi: #16725

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze serjoze me jake ngjyre blu per meshkuj, masa S,M,L

Ajsi Butik

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.