;

Mbajtese telefoni

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese smartphoni magnnetike per makine qe fixohet tek ajri Me rrotullim 360 grade
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese smartphoni magnnetike per makine qe fixohet tek ajri Me rrotullim 360 grade

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.