;

Mp3 Wireless CARG8 & Karikues

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,990 Lekë (-50%)

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Degjo muzike dhe bej telefonata nderkohe qe nget makinen. Lidhet me bluetooth me telefonin tuaj, gjithashtu mund te perdoret dhe si karikues.
Sasia
Raporto

Kodi: #14094

Kategori:Aksesore Makinash, Elektronike, Audio

Kontakt

Shperndaje

Degjo muzike dhe bej telefonata nderkohe qe nget makinen. Lidhet me bluetooth me telefonin tuaj, gjithashtu mund te perdoret dhe si karikues.

Tech Shop