;

Batanije elektrike

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: FIRST Austria Gjendja: Ne Stok

  • Batanije elektrike dopio per ngrohje First Austria Permasat : 160cm x 140cm Me 3 nivele temperature Mbrojtje nga mbinxehje Fuqia: 2*60 Watt Tensioni 230V Frekuenca 50Hz
Sasia
Raporto

Kodi: #13596

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Batanije elektrike dopio per ngrohje First Austria Permasat : 160cm x 140cm Me 3 nivele temperature Mbrojtje nga mbinxehje Fuqia: 2*60 Watt Tensioni 230V Frekuenca 50Hz

FIRST Austria

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.