;

Batanije elektrike

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: FIRST Austria Gjendja: Ne Stok

  • Batanije elektrike teke per ngrohje First Austria Permasat : 150cm x 80cm Me 3 nivele temperature Mbrojtje nga mbinxehje Fuqia: 60 Watt Tensioni 230V Frekuenca 50Hz
Sasia
Raporto

Kodi: #13595

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Batanije elektrike teke per ngrohje First Austria Permasat : 150cm x 80cm Me 3 nivele temperature Mbrojtje nga mbinxehje Fuqia: 60 Watt Tensioni 230V Frekuenca 50Hz

FIRST Austria

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.