;

Audio dedektor

(0 Vleresime)

2,290 Lekë 3,290 Lekë (-30%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Audio dedektor per bebet per te percuar cdo sinjal nga nje dhome ne tjetren. Transmeton sinjale pa qene nevoja per kabull. Njera vendoset ne dhomen e femijes(marresi) dhe tjetra ne dhomen ku ju deshironi (transmetuesi) Cdo zhurme e femijes tuaj transmetohet ne tingull. Funksionon ne largesi 80-100 meter.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Audio dedektor per bebet per te percuar cdo sinjal nga nje dhome ne tjetren. Transmeton sinjale pa qene nevoja per kabull. Njera vendoset ne dhomen e femijes(marresi) dhe tjetra ne dhomen ku ju deshironi (transmetuesi) Cdo zhurme e femijes tuaj transmetohet ne tingull. Funksionon ne largesi 80-100 meter.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.