;

Kosmodisk per gjurin

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 2,990 Lekë (-50%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kosmodisk per gjurin eshtë një pajisje e thjeshtë e cila mundëson mbrojtjen dhe lehtësimin e dhimbjeve të gjurit. Përbehet nga një material me tre shtresa, që lejon aspirimin dhe krijon njesi te kendshme për lëkurën tuaj. Lehtëson tensionin në kupën e gjurit. Mund të përdoret gjatë aktiviteteve sportive ose gjatë aktiviteteve të përditshme.Per te dyja kembet.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kosmodisk per gjurin eshtë një pajisje e thjeshtë e cila mundëson mbrojtjen dhe lehtësimin e dhimbjeve të gjurit. Përbehet nga një material me tre shtresa, që lejon aspirimin dhe krijon njesi te kendshme për lëkurën tuaj. Lehtëson tensionin në kupën e gjurit. Mund të përdoret gjatë aktiviteteve sportive ose gjatë aktiviteteve të përditshme.Per te dyja kembet.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.