;

Led Light Interior

(0 Vleresime)

3,490 Lekë 5,990 Lekë (-42%)

Shitesi: Auto Bebi Gjendja: Ne Stok

  • Drita te brendshme ambjenti led per makine. Kontroll te ngjyrave nga smartphoni juaj. E pershatatshme per cdo lloje makine, me adaptor te perfshire per tu lidhur me makinen tek vendi cigares. 4 pllaka led qe mund te vendosen kudo ne makinen tuaj. Mund te ndryshoni ngjyren e interiorit te makines tuaj ne cdo ngjyre te mundeshme, gjithashtu mund te vendoset qe pulsoje sipas muzikes.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Drita te brendshme ambjenti led per makine. Kontroll te ngjyrave nga smartphoni juaj. E pershatatshme per cdo lloje makine, me adaptor te perfshire per tu lidhur me makinen tek vendi cigares. 4 pllaka led qe mund te vendosen kudo ne makinen tuaj. Mund te ndryshoni ngjyren e interiorit te makines tuaj ne cdo ngjyre te mundeshme, gjithashtu mund te vendoset qe pulsoje sipas muzikes.

Auto Bebi

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.