;

Hot Shapers Strece

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 2,990 Lekë (-50%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Materiali neotex ndihmon ne rritjen e temperatures se trupit dhe e perthith djersen duke e mbajtur siperfaqen e produktit gjithmone te thate. Komod dhe efektiv. Ju do harroni fare qe e keni te veshur. Hot Shapers Strece Strece Hot Shapers qe ju ndihmojne te djersini me shume. Ju ndihmon te djersini ne pjesen e vitheve dhe kofsheve. Ju do djersini edhe duke ecur, kjo fale materialit i cili stimulon djersitjen ne cdo moment. Mund te mbahen veshur si strece te thjeshta ne shtepi, kur dilni shetitje, ne palester etj. Jane shume komode dhe te dizenjuara qe te rrine ngjit pas trupit.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Materiali neotex ndihmon ne rritjen e temperatures se trupit dhe e perthith djersen duke e mbajtur siperfaqen e produktit gjithmone te thate. Komod dhe efektiv. Ju do harroni fare qe e keni te veshur. Hot Shapers Strece Strece Hot Shapers qe ju ndihmojne te djersini me shume. Ju ndihmon te djersini ne pjesen e vitheve dhe kofsheve. Ju do djersini edhe duke ecur, kjo fale materialit i cili stimulon djersitjen ne cdo moment. Mund te mbahen veshur si strece te thjeshta ne shtepi, kur dilni shetitje, ne palester etj. Jane shume komode dhe te dizenjuara qe te rrine ngjit pas trupit.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.