;

Arush pellushi

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Klodi Event Gjendja: Ne Stok

  • Arush pellushi panda i mbushur me filter me dimensione 40*30 cm. Ideal per tja dhuruar te dashurve tuaj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Arush pellushi panda i mbushur me filter me dimensione 40*30 cm. Ideal per tja dhuruar te dashurve tuaj.

Klodi Event

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.