;

Arush pellushi

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Klodi Event Gjendja: Ne Stok

  • Arush pellushi i mbushur me filter me dimensione 60*40 cm. Ideal per tja dhuruar te dashurve tuaj. Ngjyrat : e bardhe,roze e lehte,pana.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Arush pellushi i mbushur me filter me dimensione 60*40 cm. Ideal per tja dhuruar te dashurve tuaj. Ngjyrat : e bardhe,roze e lehte,pana.

Klodi Event

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.