;

Baze fiksuese per make up

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: makishti cosmetics Gjendja: Ne Stok

  • Baze fiksuese make up. Mjafton ta aplikoni poshte make up e ai do qendroje i palevizur per nje kohe te gjate.. Baza ne ngjyre mente per fytyra problematike mbulon aknet dhe njollat. verini make up siper dhe fytyra juaj do jete me e bukur se kurre Baza ne ngjyre roze per efekt mat Baza ne ngjyre neutrale per ti dhen me shume shkelqim fytyres suaj dhe eliminuar defektet
Sasia
Raporto

Kodi: #12679

Kategori:Bukuria & Shendeti, Makeup, Sytë

Kontakt

Shperndaje

Baze fiksuese make up. Mjafton ta aplikoni poshte make up e ai do qendroje i palevizur per nje kohe te gjate.. Baza ne ngjyre mente per fytyra problematike mbulon aknet dhe njollat. verini make up siper dhe fytyra juaj do jete me e bukur se kurre Baza ne ngjyre roze per efekt mat Baza ne ngjyre neutrale per ti dhen me shume shkelqim fytyres suaj dhe eliminuar defektet

makishti cosmetics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.