;

Baze per syte

(0 Vleresime)

650 Lekë

Shitesi: makishti cosmetics Gjendja: Ne Stok

  • Baze fiksuese make upi per syte. Mjafton ta aplikoni poshte tonit tuaj te preferuar e ai do qendroje i palevizur per nje kohe te gjate..
Sasia
Raporto

Kodi: #12678

Kategori:Bukuria & Shendeti, Makeup, Sytë

Kontakt

Shperndaje

Baze fiksuese make upi per syte. Mjafton ta aplikoni poshte tonit tuaj te preferuar e ai do qendroje i palevizur per nje kohe te gjate..

makishti cosmetics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.