;

Blender dore

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: FIRST Austria Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore First Austria 2 nivele shpejtesie E fuqishme dhe rezistente Fuqia 300 W Shoqerohet me aksesoret perkates
Sasia
Raporto

Kodi: #12561

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore First Austria 2 nivele shpejtesie E fuqishme dhe rezistente Fuqia 300 W Shoqerohet me aksesoret perkates

FIRST Austria

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.