;

Blender

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: FIRST Austria Gjendja: Ne Stok

  • Blender First Austria Kapaciteti 1.5 liter Kupe qelqi 2 nivele shpejtesie Thyese akulli Butoni i sigurise Fuqia 500W
Sasia
Raporto

Kodi: #12535

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender First Austria Kapaciteti 1.5 liter Kupe qelqi 2 nivele shpejtesie Thyese akulli Butoni i sigurise Fuqia 500W

FIRST Austria

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.