;

Antene TV

(0 Vleresime)

2,200 Lekë

Shitesi: FIRST Austria Gjendja: Ne Stok

  • Antene TV per dhome First Austria,UHF/VHF/FM,frekuenca 40-860 MHz,rrotullim 360 grade.
Sasia
Raporto

Kodi: #12449

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Reciver

Kontakt

Shperndaje

Antene TV per dhome First Austria,UHF/VHF/FM,frekuenca 40-860 MHz,rrotullim 360 grade.

FIRST Austria

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.