;

LUMINESCE™ FLAWLESS SKIN BRIGHTENER

(0 Vleresime)

16,700 Lekë

Shitesi: Jeunesse Gjendja: Ne Stok

  • Perfito lekure pa rrudha me kte xhel unik ndricues..Formula hidratuese perfshinperberes qe ulin shfaqjen e hiperpigmentimit, permirson pamjen e poreve e lekures dhe ndricon lekuren,. Shikoni permirsime te dukshme me kte xhel shume efektiv.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Perfito lekure pa rrudha me kte xhel unik ndricues..Formula hidratuese perfshinperberes qe ulin shfaqjen e hiperpigmentimit, permirson pamjen e poreve e lekures dhe ndricon lekuren,. Shikoni permirsime te dukshme me kte xhel shume efektiv.

Jeunesse

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.