;

Playstation 4

(0 Vleresime)

28,990 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Konsole Ps4 500GB, pak fare i perdorur.
Sasia
Raporto

Kodi: #11745

Kategori:Elektronika, Lojra & Konsola, Konsola

Kontakt

Shperndaje

Konsole Ps4 500GB, pak fare i perdorur.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.