;

Bluze per femra

(0 Vleresime)

1,740 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze e gjate ngjyre e verdhe e lehte me lule. Shume komode,stil dhe cilesore.. Gjendje dhe ne ngjyrat : e bardhe, blu,e zeze,e kuqe
Sasia
Raporto

Kodi: #11718

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze e gjate ngjyre e verdhe e lehte me lule. Shume komode,stil dhe cilesore.. Gjendje dhe ne ngjyrat : e bardhe, blu,e zeze,e kuqe

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.