;

Bluze per femra

(0 Vleresime)

1,740 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze e kuqe per femra . Shume komode dhe cilesore.. Gjendje dhe ne ngjyrat : e bardhe, blu,e zeze,e kuqe , dhe e verdhe
Sasia
Raporto

Kodi: #11714

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze e kuqe per femra . Shume komode dhe cilesore.. Gjendje dhe ne ngjyrat : e bardhe, blu,e zeze,e kuqe , dhe e verdhe

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.