;

Bluze per femra

(0 Vleresime)

1,740 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze e bardhe per femra . Shume komode dhe cilesore. Me punim te pjesa e kraheve . Gjendje dhe ne ngjyrat : e bardhe, blu,e zeze,e kuqe , dhe e verdhe
Sasia
Raporto

Kodi: #11713

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze e bardhe per femra . Shume komode dhe cilesore. Me punim te pjesa e kraheve . Gjendje dhe ne ngjyrat : e bardhe, blu,e zeze,e kuqe , dhe e verdhe

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.