;

Bluze per femra

(0 Vleresime)

1,740 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze blu per femra . Shume komode dhe cielsore. Me punim te pjesa e kraheve. Gjendje dhe ne ngjyrat : e bardhe, e zeze,e kuqe ,roze dhe e verdhe
Sasia
Raporto

Kodi: #11710

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze blu per femra . Shume komode dhe cielsore. Me punim te pjesa e kraheve. Gjendje dhe ne ngjyrat : e bardhe, e zeze,e kuqe ,roze dhe e verdhe

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.