;

Adeziv Dekorativ Lule me ngjyra 4.5cm - 8 copë.

(0 Vleresime)

149 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Ngjitëse dekorative me lule shumengjyreshe.Seti vjen me keto lule kaq te bukura me material druri,ne ngjyren portokalli,te kuqe,jeshile dhe blu.Zbukurojne ambjentin e shtepise tuaj dhe mund ti ngjisni ne pajisje qe e suportojne kete lloj ngjitesi.Me permasa:4.8cm.Seti ka 8 cope
Sasia
Raporto

Kodi: #114644

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Ngjitëse dekorative me lule shumengjyreshe.Seti vjen me keto lule kaq te bukura me material druri,ne ngjyren portokalli,te kuqe,jeshile dhe blu.Zbukurojne ambjentin e shtepise tuaj dhe mund ti ngjisni ne pajisje qe e suportojne kete lloj ngjitesi.Me permasa:4.8cm.Seti ka 8 cope

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.