;

Alarm dere

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kjo pajisje sherben per mbrojtjen tuaj,nderkoh qe ju flini mund te vendosni kete pajisje tek pjesa e deres kryesore dhe te jeni te sigurte pa pasur shqetesime.Vendoset mjaft thjeshte duke e ngjitur tek dera ose tek pjesa e dritares, dhe ne momentin kur dera do te hapet alarmi do te nxjerr tinguj zileje.Kjo pajisje gjithashtu mund te sherbeje per ti pasur femijet sa me te sigurt ne rast se do te hapin deren ju sigurisht qe do ta kuptoni me ane te ziles qe do te bjere.
Sasia
Raporto

Kodi: #114084

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Kjo pajisje sherben per mbrojtjen tuaj,nderkoh qe ju flini mund te vendosni kete pajisje tek pjesa e deres kryesore dhe te jeni te sigurte pa pasur shqetesime.Vendoset mjaft thjeshte duke e ngjitur tek dera ose tek pjesa e dritares, dhe ne momentin kur dera do te hapet alarmi do te nxjerr tinguj zileje.Kjo pajisje gjithashtu mund te sherbeje per ti pasur femijet sa me te sigurt ne rast se do te hapin deren ju sigurisht qe do ta kuptoni me ane te ziles qe do te bjere.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.