;

AirPods Pro 4

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kufje Airpods vijne ne nje dizajn teper praktik dhe te pershtatshem nga te gjithe.Zeri eshte shume i qarte, pa vonesa.Mund te vendosni nga ana e telefonit tuaj,muziken,telefonaten,volumin ose udhezime te tjera.Ka material plastike ABS.Koha e karikimit per 1-2 ore.
Sasia
Raporto

Kodi: #114069

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje Airpods vijne ne nje dizajn teper praktik dhe te pershtatshem nga te gjithe.Zeri eshte shume i qarte, pa vonesa.Mund te vendosni nga ana e telefonit tuaj,muziken,telefonaten,volumin ose udhezime te tjera.Ka material plastike ABS.Koha e karikimit per 1-2 ore.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.