;

Bluze per femra

(0 Vleresime)

2,200 Lekë

Shitesi: Prive Couture Gjendja: Ne Stok

  • Bluze floral print .Perfekte per kete kohe per t'i shtuar me shume stil dhe ngjyra pamjes suaj
Sasia
Raporto

Kodi: #11353

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze floral print .Perfekte per kete kohe per t'i shtuar me shume stil dhe ngjyra pamjes suaj

Prive Couture

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.