;

Bluze per meshkuj

(0 Vleresime)

2,800 Lekë

Shitesi: Style Man Gjendja: Ne Stok

  • Bluze Philip Plein per meshkuj ngjyre e zeze me shkronja perpara,perfekte per tu kombinuar ne cdo rast..Material pambuk ,super fashion ..Masa XL
Sasia
Raporto

Kodi: #11333

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze Philip Plein per meshkuj ngjyre e zeze me shkronja perpara,perfekte per tu kombinuar ne cdo rast..Material pambuk ,super fashion ..Masa XL

Style Man

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.