;

Bluze per meshkuj

(0 Vleresime)

2,800 Lekë

Shitesi: Style Man Gjendja: Ne Stok

  • Bluze Emporio Armani per meshkuj ngjyre gri me shkronjat EM perpara,perfekte per tu kombinuar ne cdo rast..Material pambuk ,super fashion ..Masa XXL
Sasia
Raporto

Kodi: #11329

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze Emporio Armani per meshkuj ngjyre gri me shkronjat EM perpara,perfekte per tu kombinuar ne cdo rast..Material pambuk ,super fashion ..Masa XXL

Style Man

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.