;

Bluze per meshkuj

(0 Vleresime)

2,800 Lekë

Shitesi: Style Man Gjendja: Ne Stok

  • Bluze Dolce Gabbana per meshkuj ngjyre e bardhe me figure perpara,perfekte per tu kombinuar ne cdo rast..Material pambuk ,super fashion ..Masa M,XL
Sasia
Raporto

Kodi: #11326

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze Dolce Gabbana per meshkuj ngjyre e bardhe me figure perpara,perfekte per tu kombinuar ne cdo rast..Material pambuk ,super fashion ..Masa M,XL

Style Man

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.