;

Bluze per meshkuj

(0 Vleresime)

2,800 Lekë

Shitesi: Style Man Gjendja: Ne Stok

  • Bluze Gucci per meshkuj ngjyre e zeze me figure perpara,perfekte per tu kombinuar ne cdo rast..Material pambuk ,super fashion ..Masa S,XXL
Sasia
Raporto

Kodi: #11325

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze Gucci per meshkuj ngjyre e zeze me figure perpara,perfekte per tu kombinuar ne cdo rast..Material pambuk ,super fashion ..Masa S,XXL

Style Man

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.