;

Bluze per meshkuj

(0 Vleresime)

2,800 Lekë

Shitesi: Style Man Gjendja: Ne Stok

  • Bluze Philipp Plein per meshkuj ngjyre e bardhe me figure perpara,perfekte per tu kombinuar ne cdo rast..Material pambuk ,super fashion ..Masa XL
Sasia
Raporto

Kodi: #11324

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze Philipp Plein per meshkuj ngjyre e bardhe me figure perpara,perfekte per tu kombinuar ne cdo rast..Material pambuk ,super fashion ..Masa XL

Style Man

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.