;

Bluze per meshkuj

(0 Vleresime)

2,800 Lekë

Shitesi: Style Man Gjendja: Ne Stok

  • Bluze Kenzo per meshkuj ngjyre e kuqe me figure perpara,perfekte per tu kombinuar ne cdo rast..Material pambuk ,super fashion ..Masa L
Sasia
Raporto

Kodi: #11323

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze Kenzo per meshkuj ngjyre e kuqe me figure perpara,perfekte per tu kombinuar ne cdo rast..Material pambuk ,super fashion ..Masa L

Style Man

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.