;

Bluze per meshkuj

(0 Vleresime)

2,500 Lekë

Shitesi: Style Man Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj, Ngjyre e bardhe figure perpara,perfekte per tu kombinuar ne cdo rast..Material pambuk ,super fashion ..Masa,L
Sasia
Raporto

Kodi: #11297

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj, Ngjyre e bardhe figure perpara,perfekte per tu kombinuar ne cdo rast..Material pambuk ,super fashion ..Masa,L

Style Man

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.