;

Bluza per meshkuj

(0 Vleresime)

3,500 Lekë

Shitesi: Style Man Gjendja: Ne Stok

  • Bluza per meshkuj Gucci . Ngjyre e bardhe me figure perpara . Masat gjendje S dhe XXL. Material pambuk , Super fashion
Sasia
Raporto

Kodi: #11251

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluza per meshkuj Gucci . Ngjyre e bardhe me figure perpara . Masat gjendje S dhe XXL. Material pambuk , Super fashion

Style Man

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.