;

Bluze meshkuj

(0 Vleresime)

2,800 Lekë

Shitesi: Style Man Gjendja: Ne Stok

  • Bluze calvin klein per meshkuj model polo . Ngjyre jeshile e erret . Material pambuk ,masa gjendje M
Sasia
Raporto

Kodi: #11233

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze calvin klein per meshkuj model polo . Ngjyre jeshile e erret . Material pambuk ,masa gjendje M

Style Man

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.