;

Bluze meshkuj

(0 Vleresime)

2,800 Lekë

Shitesi: Style Man Gjendja: Ne Stok

  • Bluze dsquared per meshkuj model polo . Ngjyre e bardhe me jaken e kuqe . Material pambuk ,masa gjendje S
Sasia
Raporto

Kodi: #11231

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze dsquared per meshkuj model polo . Ngjyre e bardhe me jaken e kuqe . Material pambuk ,masa gjendje S

Style Man

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.