;

Bluze meshkuj

(0 Vleresime)

3,000 Lekë

Shitesi: Style Man Gjendja: Ne Stok

  • Bluze kenzo per meshkuj model polo. Ngjyre blu . Material pambuk ,masa gjendje S
Sasia
Raporto

Kodi: #11226

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze kenzo per meshkuj model polo. Ngjyre blu . Material pambuk ,masa gjendje S

Style Man

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.