;

Bluze meshkuj

(0 Vleresime)

3,000 Lekë

Shitesi: Style Man Gjendja: Ne Stok

  • Bluze dsquared per meshkuj model polo. Ngjyre e verdhe me te zeze te menget dhe jaka . Material pambuk ,masa gjendje M, XL
Sasia
Raporto

Kodi: #11224

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze dsquared per meshkuj model polo. Ngjyre e verdhe me te zeze te menget dhe jaka . Material pambuk ,masa gjendje M, XL

Style Man

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.