;

Bluze meshkuj

(0 Vleresime)

3,000 Lekë

Shitesi: Style Man Gjendja: Ne Stok

  • Bluze gucci per meshkuj model polo. Ngjyre e bardhe me te kuqe te menget dhe jaka. Material pambuk ,masa gjendje XXL
Sasia
Raporto

Kodi: #11219

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze gucci per meshkuj model polo. Ngjyre e bardhe me te kuqe te menget dhe jaka. Material pambuk ,masa gjendje XXL

Style Man

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.