;

Bluze meshkuj

(0 Vleresime)

3,000 Lekë

Shitesi: Style Man Gjendja: Ne Stok

  • Bluze gucci per meshkuj model polo. Ngjyre blu me te kuqe te menget dhe jaka. Material pambuk ,masa gjendje small
Sasia
Raporto

Kodi: #11218

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze gucci per meshkuj model polo. Ngjyre blu me te kuqe te menget dhe jaka. Material pambuk ,masa gjendje small

Style Man

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.